اجاره دستگاه فتوتراپی درمان زردی نوزاد jaundice baby

درمان زردی نوزاد اجاره دستگاه فتوتراپی

کد محصول x2082

تومان 150.000

راهنما 09339100544

قیمت 150.000

تومان 150.000

همانطور که می دانید زردی نوزادان در هنگام تولد از شایع ترین بیماری هایی است که حدود %80 نوزادان به آن مبتلا می شوند . در عین حال که این بیماری خطرناک بوده است و در صورت عدم رسیدگی و درمان نکردن نوزادان مبتلا به زردی، این بیماری صدمات جبران ناپذیری را به نوزاد عزیز شما وارد می کند و در بعضی موارد جان نوزاد را به خطر می اندازد چنانچه به توصیه های پزشک و نکات استفاده از دستگاه فتوتراپی عمل کرده کمتر از چند روز این مشکل حل شده و زردی به طور کامل از بدن نوزاد شما ریشه کن می شود .

استفاده از روش های زیادی برای رفع زردی در بیمار نوزاد پیشنهاد شده که هیچ کدام درمان قطعی و %100 را نمیکند و تنها راه مطمئن و ایده آل برای درمان زردی در نوزادان استفاده از دستگاه فتوتراپی می باشد که در این 26 سال آزمون خود را با موفقیت پش داده است . این دستگاه با نور آبی رنگ لامپ مخصوص که فرکانس خاصی دارد می تواند پس از یک یا دو شبانه روز سطح بیلی روبین خون نوزاد را به حالت عادی بازگرداند و فرصتی برای بلوغ دستگاه کبد او ایجاد کند تا از آن پس این عملکرد طبیعی توسط کبد ادامه یابد .

 

چرا زردی نوزاد را در منزل بهبود بخشیم ؟

در اغلب موارد که نوزاد به دنیا می آمد بلافاصله طبق آزمایش هایی که توسط دکتر تجویز می شد متوجه زردی نوزاد می شدند ، اگر میزان بیلی روبین در خون بیش از حد طبیعی باشد نوزاد را بستری می کردند و همان موقع بود که غصه و نگرانی مادر شروع می شد و مادر تمام فکر و ذکر فرزندش او را پریشان می ساخت که چطور از آن دور بماند و تماشاگر نوزادش از دور زیر دستگاه باشد که بسار زجر آور بود .

همچنین قیمت های بسیار بالایی که در هنگام بستری نوزاد برای چند ساعت یا 24 ساعت در نظر گرفته می شود برای بسیاری از قشر متوسط جامعه نیز سنگین و تعجب  آور خواهد بود . علاوه بر این آلودگی محیط بیمارستان در کنار امکان ابتلا به ویروس کرونا پتانسیل حضور در بیمارستان را برای درمان زردی نوزاد را کم می کند و خطرات دیگری از لحاظ بهداشتی ، نوزاد را تهدید می کند . برای مادر که نمیتواند در کنار فرزند خود در بیمارستان بماند بسیار سخت است که بخواهد بدون فرزند خون چند روزی در منزل چشم انتظار بنشیند و برای همین پزشکان بیشتر درمان را به خانه ها سوق می دهند .

 

اما امروزه در چند سال اخیر مهندسین پزشکی به فعالیت های شبانه روزی خود ادامه داده و توانستند وسیله ای بسیار ساده و جمع و جور را اختراع نمایند تا این معضل را برف سازد ، به همین دلیل درمان این فرایند طبیعی بدن نوزاد میتواند به سادگی در منزل اتفاق افتد و مادر نوزاد دیگر نگران او نباشد و در منزل کنار او به تماشای بهبود کامل او بنشیند ، این پیشرفت تکنولوژی حاصل تعقل ، تفکر ، خلاقیت و تلاش جوانان علم مهندسی پزشکی می باشد .

خطرات این دستگاه به صفر رسیده و با رعایت کردن چند نکته ساده می توان به سادگی پس از دو شبانه روز فرزند خود را با رنگ طبیعی چشمان و بدن خود ببینید . همینطور قیمت اجاره این دستگاه بسیار مقرون به صرفه بوده و در حدود هر شب 40 هزار تومان می باشد ، البته با تماس به تلفن راهنما از قیمت بروز شده آن مطلع شوید ، به دلیل بالا بودن قیمت خود دستگاه و همچنین حداکثر 3 شبانه روز مورد استفاده بودن آن ، برای شما نمی صرفد تا یکی از آن بخرید .

 

بنابراین ما به خرید تعداد زیادی از این دستگاه پرداختیم تا کاربران ما بتوانند با حداقل مبلغ ، دو یا سه روز آن را در کنار تخت نوزاد بگذارند و شاهد بهبودی کامل او باشند . در ادامه بیشتر راجع به نکات حائز اهمیت در استفاده این دستگاه خواهم داشت و میتوانید با پزشک خود در مورد نحوه استفاده و میزان بهره مندی نوزاد از رنگ آبی لامپ مخصوص دستگاه فتوتراپی مشاوره بگیرید .

 

عوارض و خطرات احتمالی در اثر زردی نوزاد چیست ؟

بالارفتن بیلی روبین در خون نوزاد فرایند کاملا طبیعی به شما می آید چرا که در روزهای اولیه تولد نوزاد ، دستگاه کبد او هنوز به بلوغ نرسیده تا بتواند این ماده را خنثی سازد ، به همین دلیل باعث زرد شدن رنگ چشم و بدن او می شوید اما باید بدانید که این میزان زردی اگر تحت نظر پزشک از روز اول نباشد ، احتمال زیاد شدن آن است که در پی آن بروز اشکالات جدی به مغز و سیستم عصبی نوزاد بوجود می آید .

یکی دیگر از خطراتی که نوزاد را تهدید می کند ، عدم تعهد اخلاقی صاحب دستگاه فتوتراپی است ، برخی همکاران ما با استفاده بیش از حد از لامپ های مخصوص ، از اثر گذاری و بهبود روی بیمار جلوگیری می نمایند و حتی در برخی موارد متاسفانه آسیب های جدی به مغز نوزاد وارد شده است ، چرا که این لامپ ها از فرکانس مخصوصی بهره می برند و طول عمر موثر آنها تا 2000 ساعت استفاده است و پس از این مقدار استفاده هیچ تفاوتی در نور و رنگ آن دیده نمی شود اما تاثیر خود را از دست می دهد .

 

ما در هنگام تحویل هر نوبت دستگاه از والدین نوزاد ، نسبت به کد هر دستگاه یک شناسنامه طراحی نمودیم تا با تاریخ و میزان مصرف از اجاره کننده امضا گرفته و طبق آیین نامه مدیریت مجموعه هر 2000 ساعت یک بار تمامی لامپ های دستگاه را نو می کنیم . برند لامپ ها فیلیپس اورجینال می باشد و مخصوص درمان زردی در بیمار نوزاد است ، برخی همکاران متاسفانه از مهتابی های رنگی معمولی استفاده می کنند که اثرات بسیار خطرناکی روی نوزاد خواهد گذاشت .

همچنین برخی از والدین برای اطمینان خاطر ، درخواست یک ست کامل مهتابی کاملا نو از ما دارند و برای خرید مهتابی نو دوباره هزینه می کنند که ما در این صورت جلوی چشمان خودشان آنها را از آکبند خارج کرده و در دستگاه فتوتراپی مخصوص درمان زردی نصب می کنیم . در این صورت بهترین فرکانس ممکن را نوزاد شما دریافت می نماید .

 

در صورت نیاز به سایر تجهیزات پزشکی برای بیماران، سالمندان  یا درمان امراض مختلف و استعلام موجودی انبار در هر زمینه ای از جمله فشارسنج دیجیتال ، دستگاه و نوار تست قند خون ، می توانید با شماره تلفن درج شده در این صفحه تماس گرفته و سوالات خود را بپرسید . در صورت تایید شما محصول درب منزل در هر جای ایران تحویلتان می گردد .