آموزش نحوه جرم گیری دستگاه بخور افزایش بخار به سطح اولیه

راهنما 09339100544

 

علت خرابی کم شدن بخار دستگاه بخور سرد چیست ؟

یکی از مشکلاتی که خیلی از مصرف کنندگان از بخور سرد باهاش مواجه می شوند بعد از یک مدت احساس می کنید که انگار بخار دستگاه بسیار کمتر از روز اول شده و خروجی دستگاه مثل گذشته قدرتمند نیست . نکته مهم این است که دلیل بر خرابی دستگاه بخور شما نیست و بسیاری از مردم به دلیل نداشتن آگاهی این دستگاه را تا محل گارانتی حمل می کنند و در نهایت آنجا دلیل اصلی این اتفاق را متوجه می شوند .

ما در وب سایت آی طب توسط مدیر فروش قدرتمند جناب آقای عبداله پور به این فکر افتادیم تا قبل از به زحمت افتادن شما مشتریان عزیز این موضوع را برایتان تشریح کنیم و در نهایت کمک حال شما در مدیریت زمانتان باشیم . برای عدم رویت همچین نتیجه ای در دستگاه های بخور مخصوصا بخور سرد ما به مشتریانمان این توصیه را داریم که هر ۱۵ روز یک بار دستگاه خود را جرم گیری نمایند .

جرم زدایی دستگاه بخور سرد به دلیل وجود آهک ، گچ و رسوبات بسیار زیاد موجود در آب لوله کشی باعث می شود آب سنگین شوند و در این دستگاه باعث ایجاد جرم گردد . در صورتی که از تصفیه آب استفاده نمایید و آب با کیفیت بالا در آن بریزید امکان ندارد که دستگاه شما دچار جرم شود و همیشه با بهترین قدرت تولید بخار را انجام می دهد و هوای تنفسی شما در محیطتان نیر بسیار برای سلامتی خوب است .

 

مراحل جرم گیری دستگاه بخور چیست ؟

  1. ابتدا دستگاه را از برق بکشید
  2. آب داخل کفی را خالی کنید
  3. بهتر است سطح کفی مقداری رطوبت داشته باشید و خشک کامل نشده باشد
  4. به اندازه دو قاشق چایی خوری جوش شیرین و یا سرکه سفید در کفی بریزید
  5. حدود ده دقیقه بگذارید این مواد بر روی دستگاه بماند
  6. از مسواک یا برس کوچک برای تمیز کردم آرام منطقه رسوب جرم استفاده کنید
  7. سپس با آب داخل کفی دستگاه را بشورید و تخلیه کنید
  8. بگذارید چند ساعتی تا خشک کامل شود
  9. مثل روز اول می توانید مخزن آن را از آب پر کنید
  10. سپس به برق بزنید و از بازگشت قدرت بخور دهی دستگاهتان استفاده کنید
 

درصورت وجود اشکال و یا سوال در این زمینه حتما با ما تماس بگیرید ، کارشناسان آی طب برای مشاوره به شما بسیار مشتاق هستند و در زمینه سایر تجهیزات تنفسی مانند اکسیژن سنج ، اکسیژن ساز ، بخور صورت ، تصفیه آب می توانند بهترین انتخاب را برای شما آسان کنند و در نهایت برایتان محصول مورد نظرتان را ارسال کنند . قیمت های ما رقابتی است . این ادعای بزرگی می باشد که ما با افتخار می توانیم در هزینه حمل و نقل شهری و زمان و انرژی شما صرفه جویی کنیم .

تنفسی عمیق و آرام توام با احساس خوشبختی برایتان آرزومندیم ..