آتل شست پا درمان انحراف فرم استخوان ، هالوکس والگوس

آتل شست پا انحراف هالوکس والگوس

کد محصول x774

تومان 69.000

راهنما 09339100544

قیمت 69.000

تومان 69.000

این آتل حرفه ای شست پا در جهت درمان بیماری و انحراف هالوکس والگوس طراحی و تولید شده است که با قیمتی مقرون به صرفه استخوان پای شما را تحت کنترل می گیرد و در چند ماه به فرم اصلی خود باز می گرداند .این آتل به شما کمک میکند تا درد پایتان از بین برود و به فرم و حالت اصلی خود بازگردد فقط کافی است تا با متخصصین ما تماس بگیرید.

شکستگی یا انحراف انگشتان شست پا در افراد مسن و سالمند بسیار شایع شده است . البته طبق آمار بیشتر این معضل را در خانم ها شاهد هستیم چرا که سال ها پوشیدن بی رویه کفش های پاشنه بلند باعث می شود آرام آرام استخوان و غضروف کنار شست پا بیرون بزند و ما شاهد درد و بیماری هالوکس والوکس باشیم .

ظاهر بد فرم پا حاصل این بیماری می باشد که باعث شده بسیاری از مبتلایان به این معضل همیشه جوراب به پا داشته باشند . اما خبر نوید بخش و خوشحال کننده این است که اصلا نگران حل این بیماری و درمان آن نباشید چرا که با مدارا و مداومت در روشی که می خواهم بگویم در مدت کمتر از ۱۰ ماه انگشت شست شما به جای خودش باز می گردد و فرم صحیح پای خود را خواهید دید .

 

در این مقاله به معرفی یکی از محصولات فوق حرفه ای و موجود در بازار می پردازم که با نام آتل شست پا معروف است . این محصول را می توانید با تضمین اصالت و قیمت رقابتی با تماس تلفنی به ما تهیه نمایید و در هر جای ایران که هستید تحویل بگیرید . شما با استفاده از این آتل طبی میتوانید انحراف و درد خفیف یا شدید انگشتتان را از بین ببرید .

کافیست آن را به مدت چند ماه استفاده کنید . خواهید دید کمتر از ده ماه این مشکل شما مرتفع می گردد . پیشنهاد می کنیم ماهی دو مرتبه یا کمتر از کفش های پاشنه بلند یا نوک تیز استفاده کنید و تا آنجایی که می شود از کفش های طبی اورجینال که در فروشگاه ما وجود دارد بهره مند شوید تا از انجرافات مختلف و گوناگون انگشتان پا در امان باشید .

امکانات و ویژگی های آتل شست پا مدل اسپیلنت

  • کم کننده دوره زمانی توانبخشی پس از عمل جراحی
  • مصلح استخوان و غضروف از درجه های متوسط تا زیاد
  • محافظت از فرم صحیح استخوان پا و انگشتان

امیدواریم با داشتن کفش های طبی ورزشی به ورزش مداوم و روزانه بپردازید و از بروز همچین اتفاقاتی جلوگیری نمائيد . همچنین در جهت افزایش توان استخوان های پاهایتان می توانید قبل از بروز این بیماری و برای پیشگیری از هزینه های آینده از این محصول استفاده نمائید . مشاوران سایت ما به صورت تلفنی  آماده پشتیبانی از شما هستند .

لوازم جانبی همراه با آتل شست پا و درمان انحراف هالوکس والگوس

  1. تکه پلاستیک مخصوص دارای لولا
  2. قسمت ما بین پا
  3. ناحیه انگشت ها
  4. بند چسبنده و نگهدارنده انگشتان پا
  5. بند چسبنده ما بین پا
  6. پد لطیف و نرم با ضخامت بالا
  7. پد نرم و لطیف با ضخامت نازک

سلامتی شما و کمک به درمان شما نیت خیر ما را در پس آن به دنبال دارد . قطعا در این سالیانی که خدمتگزار شما و سایر هموطنانمان در سراسر ایران پهناور بوده ایم برایمان بسیار خیر و برکت مادی و معنوی به همراه داشته است و گرد هم آوردن همه محصولات کمک درمانی و تجهیزات پزشکی کار بسیار دشواریست که ما توسط گروه های مختلف و حرفه ای توانستیم این مهم را برای شما مهیا سازیم .