بین انگشتی ژله ای لانگ زین هالوکس والگوس مدل ایستا

آتل شست پا بین انگشتی هالوکس والوکس

کد محصول x650

تومان 19.000

راهنما 09339100544

قیمت 19.000

بین انگشتی یا آتل هالوکس والگوس مناسب برای کفش های پاشنه بلند و در صورتی که کفش شما کفی طبی ندارد بهتر است از این نوع آتل استفاده بکنید . معمولا بین ۳ الی ۱۰ ماه مصرف مداوم این محصول باعث بهبودی کامل انحراف شست پای شما می شود . لانگ زین یکی از برند های معروف آتل هالوکس والوکس در بازار می باشد که با قیمتی رقابتی نسبت به همکارانمان برایتان در سراسر ایران ارسال می نماییم .

 

علم مهندسی پزشکی در طراحی پوشاک ارتوپدی بسیار پیشرفت داشته است که این مدل از بین انگشتی را تولید نموده و به بازار ارائه کرده است . آتل هالوکس والوکس از جنس نرم سیلیکونی که ضخامت بالا طراحی و اجرا شده استفاده می کند و باعث می شود انگشتان به راحتی از یکدیگر بدون درد فاصله بگیرند . همچنین دارای کش محکمی است که باعث حفظ انگشت پا در کفش خواهد شد .

در این مطلب می خواهیم به معرفی یکی از محصولات خارجی با کیفیت و کاربردی بپردازیم . این محصول که با مارک لانگ زین یا LongXin معروف است بسیار در برطرف کردن بیماری های والوکس و هالوکس تاثیر بخش بوده است . همین امر باعث شده بسیاری از سالمندان نیز به استفاده از این محصول حجوم بیاورند .

 

خواهران عزیز بسیار بیشتر از برادران در معرض مبتلا به کج شدن یا روی هم افتادن انگشتان پا هستند چرا که به دلایل مرتبط که در ذیل همین پاراگراف نام برده شده باعث ایجاد بیماری های هالوکس و والوکس می شود . خانم ها و دختران جوان در صورتی که هنوز به این بیماری مبتلا نشده اند بهتر است توضیحات زیر را بخوانند و در روند پیشگیری قرار گیرند .

  • پوشیدن کفش های پاشنه بلند
  • پوشیدن کفش های نوک تیز
  • نداشتن کفی طبی در کفش
 

برای جلوگیری از بروز این مشکلات بهتره در زمان هایی که کفشهای نوک تیز یا پاشنه دار می پوشید بعد از استفاده تا سه برابر زمان استفاده از این نوع کفش ها از انگشتی ژله ای یا LongXin استفاده کنید . حتما دقت کنید در هنگام استفاده از کفش های عادی از این نوع محصول استفاده و کفی طبی نیز در آن بگذارید . در صورت بزرگ شدن زائده کناری پا و داشتن درد از مدل بین انگشتی حرفه ای پد دار مدل سیلیکون محور استفاده بکنید .

 

مدت استفاده از بین انگشتی ژله ای  LongXin مدل ایستا

پس از استفاده از آتل هالوکس والوکس به مدت ۳ ماه الی ۱۰ ماه نسبت به میزان مشکل به وجود آمده می توانید بهبود را بسیار زیاد مشاهده کنید و دیده شده در این زمان کوتاه مشکل به کلی حل شده است ، برای برخی عزیزان هم ممکن است تا ۲ سال به طول بیانجامد که پشتکار و صبر و حوصله شما را می طلبد . البته توصیه و نظر پزشک متخصص ارتوپد در این زمینه بسیار حائز اهمیت می باشد .

امیدواریم با ارائه این محصول بی نظیر در بهبود شما تاثیر گذار باشیم و از اصطکاک ما بین انگشت پای شما جلوگیری کنیم و درد شما تسکین یابد . برای سفارش این محصول در هر پک یک عدد انگشتی ژله ای وجود دارد که به دلیل نداشتن مدل پای چپ و پای راست می توانید در کدام از پاها استفاده کنید و همچنین سایر تجهیزات و ملزومات پزشک برای بیمار و یا سالمند خود را با شماره تلفن درج شده سفارش دهید .